آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس بندرعباس – قسمت دوم – توسط استاد علی پیشدار

آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس بندرعباس – استاد علی پیشدار

آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس بندرعباس- استاد علی پیشدار

آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس بندرعباس – استاد علی پیشدار

آموزش فن بیان (Rhetorical)- آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس  در شهرستان بندرعباس توسط استاد علی پیشدار از اساتید برجسته کشور به صورت کاملاْ تخصصی در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان مستقر در مجتمع گفتگوی تمدن ها – شهر بندرعباس برگزار می گردد.

دوره جامع آموزش فن بیان(Rhetorical) و اعتمادبه نفس شهر بندرعباس روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت ۵ عصر الی ۹ – به مدت ۳۲ ساعت است که مدت زمان این دوره آموزشی حدود ۲ ماه می باشد.

در فیلم آموزشی زیر که با عنوان کارگاه معارفه دوره جامع آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس برگزار گردیده است استاد پیشدار توضیحات کامل و جامعی  را در خصوص  این دوره ارائه می نمایند. همچنین در کارگاه آموزش فن بیان ، سخنرانی و اعتمادبه نفس استاد پیشدار به تشریح و توضیح مهارت های لازم جهت دستیابی به یک فن بیان مناسب پرداختند.

مهارت هایی همچون:

  • ویژگی های فردی که شامل:

پوشش – ظاهر چهره – زبان بدن و مهارت های غیر کلامی – صدای رسا – اعتمادبه نفس می باشند.

  • آگاه بودن نسبت به مطالب(تیز کردن تبر اطلاعات)
  • شناخت مخاطب ، حضار و سایر افراد 
  • گوش دادن هوشمندانه(فعالانه)
  • لحن
  • مهارت های کلامی(واژه ها ، کلمات و جمله هایی که افراد در هنگام صحبت کردن از آن ها استفاده می کنند)

از جمله مباحث دیگر که در این کارگاه آموزشی توسط استاد پیشدار مطرح گردیده است موضوع بسیار مهم اعتمادبه نفس است. استاد پیشدار در این فیلم اعتمادبه نفس را در سه قسم – روحی معنوی – احساسی عاطفی و رفتاری با ذکر مثال توضیح دادند.

در ادامه این کارگاه استاد پیشدار – تمرین های دوره را مشخص نمودند – به پشتیبان و هُل دهند اشاره داشتند که در طول دوره همراه شرکت کنندگان خواهد بود – ویژگی های خاص دوره به سمع و نظر شرکت کنندگان رسید – گواهی نامه های آموزشی داخلی و بین المللی دوره به شرکت کنندگان نشان داده شد و در انتها موهبت های مهارت های ارتباطی و نتایجی که شرکت کنندگان در پایان این دوره بدست خواهند آورد توسط استاد پیشدار  بیان گردید.

لطفاْ این فیلم آموزشی را بطور کامل مشاهده نمایید.

Button
اشتراک این صفحه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *