تجربه شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی،‌ فن بیان و مهارت های زندگی- بندرعباس

تجربه شرکت کنندگان در بیست و پنجمین(۲۵) دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس

تجربه تعدادی از شرکت کنندگان در بیست و ششمین دوره جامع آموزش سخنرانی،‌ فن بیان و مهارت های زندگی بندرعباس

با یاری خداوند منان بیست و ششمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های زندگی(Rhetorical and Life Skills) بندرعباس در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه هرمزگان مستقر در مجتمع آموزشی فرهنگی گفتگوی تمدن ها(بصیرت)-بندرعباس طی دو ماه و در ۸ جلسه ۴ ساعته برگزار گردید.

دوره بیست و ششم توسط استاد علی پیشدار به طور جدی و مؤثر با موفقیت به پایان رسید. در این دوره شرکت کنندگان از رده های مختلف جامعه از جمله روانشناسان، آموزگاران، مدیران بیمه، خانم های خانه دار، دانشجویان، کارشناسان و سایر افراد مشتاق و  علاقه مند به آموزش های مهارت های ارتباطی، زندگی حضور داشتند. این حضور نشان از تأثیرگذاری دوره های جامع آموزشی مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان می باشد که توسط استاد علی پیشدار برگزار می گردد.

در این دوره نیز به مانند دوره های گذشته افراد پس از اتمام دوره تجربیات فوق العاده خود را در اختیار سایرین قرار دادند. نظرات و تجربیات شرکت کنندگان در بیست و ششمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های زندگی بندرعباس نشاندهنده تأثیرات فوق العاده این دوره آموزشی در زندگی و موفقیت شرکت کنندگان داشته است.

اما آنچه قابل ذکر و مشاهده است، تلاش و پشتکار خود این دوستان در کسب مهارت ها و آموزش های لازم این دوره ها می باشد که آن ها را به این سطح از مهارت و موفقیت رسانده است.

در زیر تجربه چند نفر از این عزیران را مشاهده می فرمایید.

تجربه جناب استاد جعفری روانشناس ، مشاور و مدرس دانشگاه و سرکار خانم مبینا جعفری فرزند گرامی استاد جعفری حائز رتبه دوم قصه گویی کشوری
تجربه جناب آقای اکبر غلامی گرامی؛ کارشناس ارشد بانک
جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های جدید آموزش سخنرانی، فن بیان و موفقیت بندرعباس لطفاً روی اینجا کلیک نمایید یا با شماره های مستقیم ۰۹۳۷۹۰۳۱۵۹۷ و ۰۷۶۳۳۷۳۴۶۲۶ تماس حاصل فرمایید.
اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *