باشگاه سخنرانی و فن بیان در بندرعباس

 

باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس

باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس

 

با سلام و درود حضور تمام علاقه مندان به سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی (اعتمادبه نفس، عزّت نفس و خودباوری، ارتباط مؤثر،‌ متقاعدسازی و سایر مهارت های ارتباطی) به اطلاع شما دوستان می رساند با توجه به استقبال گسترده از دوره های جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس بندرعباس و درخواست اکثر شرکت کنندگان مبنی بر اینکه فضایی جهت انجام تمرین های سخنرانی و فن بیان در زمان برگزار ی دوره ها و بعد از اتمام دوره ها در نظر گرفته شود،‌ مجموعه گنج نهان ایرانیان برای اولین بار در جنوب کشور باشگاه سخنرانی را راه انداز ی و افتتاح نمودند.

باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس مکانی است برای بروز استعدادهای سخنوری و کلامی شما. در این باشگاه شرکت کنندگان سخنرانی خود را ارائه می کنند،‌ از اجرایشان فیلم تهیه می کنند و صدایشان را ضبط می کنند و در طول زمان برگزاری کارگاه به صورت رایگان پذیرایی می شوند.

باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس محلی است برای تقویت قدرت کلام و بیان شما دوستان که یک جلسه در هفته،‌ چهارشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در مجتمع گفتگوی تمدن ها(بصیرت) – سالن کنفرانس مرکز رشد دانشگاه هرمزگان برگزار می گردد.

ورود همه علاقه مندان به باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس آزاد می باشد. علاقه مندان به آموزش سخنرانی و فن بیان و سایر مهارت های ارتباطی می توانند دوستان و اعضاء خانواده خود را نیز به همراه داشته باشند تا از این محیط آموزشی بسیار تأثیرگذار و مثبت نهایت استفاده را ببرند.

کسانی که در باشگاه سخنرانی و فن بیان بندرعباس حضور می یابند همیشه احساس شادابی و خوشحالی می نمایند. در این باشگاه جو مثبتی ایجاد می گردد که افراد از حضور در این باشگاه احساس رضایت خواهند داشت بطوریکه که در پایان جلسات سطح انرژی بسیار بالایی را دریافت خواهند نمود.

شما علاقه مندان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این باشگاه به مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه هرمزگان – مجتمع گفتگوی تمدن ها ساختمان غدیر واحد ۳۰۸ مراجعه نمایند یا با شماره های – ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵ – ۰۹۳۷۹۰۳۱۵۹۷ تماس حاصل نمایید.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *