سمینار سخنرانی،‌ فن بیان و اعتمادبه نفس در بندرعباس برگزار گردید.

سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس در بندرعباس در تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۷ در سالن مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه هرمزگان(مجتمع گفتگوی تمدن ها) توسط استاد علی پیشدار مدرس و مربی آموزش تخصصی سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی و مدیر مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان در بندرعباس برگزار گردید.

استاد پیشدار در سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس در بندرعباس علاوه بر توضیحات کامل و مفیدی که در خصوص اهمیت و تأثیرگذاری مهارت های سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی در زندگی افراد ارائه نمودند، داشتند، اظهار داشتند که فراگیری این مهارت ها برای هر شخصی که خواهان موفقیت، رضایت و خوشبختی در زندگی است، غیر قابل انکار و واجب است.

معارفه و نحوه برگزاری بیست و یکمین دوره جامع آموزش تخصصی سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس بندرعباس نیز در این سمینار توسط استاد پیشدار توضیح داده شد. پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر و پی بردن به اهمیت مهارت های ارتباطی، سخنرانی و فن بیان در زندگی شخصی و اجتماعی و نیز دریافت اطلاعات دوره جامع آموزش تخصصی سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس بندرعباس فیلم این سمینار تأثیرگذار را بطور کامل مشاهده نمایید.  موفق و پایدار و تندرست باشید.

 

 

جهت شرکت در دوره های آموزشی مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان به ویژه دوره جدید جامع آموزشی سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس بندرعباس که در تاریخ ۹ دی ماه سال ۱۳۹۷ در مجتمع گفتگوی تمد ن ها(بصیرت) – سالن مرکز رشد دانشگاه هرمزگان برگزار می گردد. با شماره های تلفن های روابط عمومی  ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵ – ۰۹۳۷۹۰۳۱۵۹۷ تماس حاصل فرمایید.

ضمناْ جهت دانلود رایگان فیلم تأثیرگذار و پراهمیت سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس بندرعباس (استاد پیشدار) لطفا روی کلید زیر کلیک نمایید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

دانلود رایگان فیلم سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

 

 

 

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *