چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

جشن پایان دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب

جشن پایان دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب

پایان چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

کلاس سخنرانی و فن بیان در میناب
به حول و قوه الهی آخرین جلسه از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب در تاریخ ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۷ در مرکز رشد و توسعه کیمیا این شهرستان با مدیریت جناب آقای استاد ناصری گرامی و توسط استاد علی پیشدار برگزار گردید.

جشن پایان دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب

جشن پایان دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب

این جلسه همراه با جشن پایانی چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس میناب بود.

هشتمین و آخرین جلسه از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتماد به نفس میناب با مهندسی گفتار، مهندسی رفتار و متقاعدسازی برگزار شد. موضوعات اصلی این جلسه به صورت کلی در زمینه های زیرتوسط استاد پیشدار مطرح شد.

  • عبارات ممنوعه و اجتناب از منفی صحبت کردن
  • مدیریت خشم و شوخی کردن بیش از حد
  • محترمانه و مثبت سخن گفتن
  • نحوه احوالپرسی و استفاده صحیح از تلفن همراه
  • نحوه بیان یک مشکل و معجزه کلام در ارتباطات و سخنرانی

استاد پیشدار هر کدام از این موضوعات را با بیان مطالب، مثال ها و داستان های تأثیر گذار و ملموس روز جامعه تشریح نمودند، که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان در چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب قرار گرفت. بطوری که در پایان جلسه هر کدام از شرکت کنندگان که سخنرانی خود را ارائه نمودند، اظهار داشتند که این جلسه نیز به مانند سایر جلسات دوره آموزشی بسیار مفید و کاربردی بود که می توان هر کدام از بیانات استاد پیشدار را در زندگی به اجرا درآورد و استفاده نمود.

در زیر فیلم سخنرانی، بیان تجربه و اظهار نظر سرکار خانم حقانی وند از شرکت کنندگان در دو دوره جامعه آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس میناب را مشاهده می نمایید.

پس از سخنرانی کلیه شرکت کنندگان در جلسه آخر از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس شهرستان میناب و بیان تجربه خود در خصوص این دوره های آموزشی، گواهی نامه های آموزشی شرکت در دوره به شرکت کنندگان اهداء گردید.

عکس و فیلم یادبود از کلاس سخنرانی و فن بیان در میناب توسط همکاران مرکز توسعه و رشد کیمیا میناب تهیه گردید و کیک جشن پایان دوره توسط استاد پیشدار برش خورد و شرکت کنندگان در چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس میناب مورد پذیرایی قرار گرفتند.

با تشکر از جناب استاد ناصری بزرگوار مدیریت محترم مجموعه آموزشی توسعه و رشد کیمیا میناب و آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان و تمامی شرکت کنندگان در دوره های جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب.

علاقه مندان در شهرستان میناب جهت شرکت در دوره های جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس میناب(کلاس سخنرانی و فن بیان در میناب) می توانند با شماره های ۰۹۳۶۳۱۱۱۶۶۵ – ۹۰۲۱۶۵۷۰۰۷ مرکز توسعه و رشد کیمیا شهرستان میناب تماس حاصل فرمایند و اطلاعات لازم را دریافت نمایند. شاد، پیروز و سربلند باشید.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *