همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در جلسه هفتم از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در جلسه هفتم از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس میناب

آموزش سخنرانی و فن بیان میناب - همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در جلسه هفتم از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

آموزش سخنرانی و فن بیان میناب – همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در جلسه هفتم از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس میناب

آموزش سخنرانی و فن بیان میناب – 

آموزش سخنرانی و فن بیان میناب – جلسه هفتم از چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس میناب روز شنبه مورخ ۷ مهرماه ۹۷ در مرکز رشد و توسعه کیمیا شهرستان میناب و به همت جناب استاد ناصری گرامی برگزار گردید.

این جلسه که با عنوان کارگاه آموزش عملی زبان بدن و شناخت مخاطب بود به مدت ۴ ساعت توسط استاد پیشدار و بصورت عملی برگزار گردید. در این کارگاه استاد پیشدار به موضوعات زیر پرداختند:

  • استفاده از زبان بدن و شناخت مخاطب در ارتباطات و سخنرانی 
  • چک لیست شناخت مخاطب و روش های مخاطب شناسی
  • شناخت طیف مخاطبان از نظر روانشناسی و روانشناختی
  • مدیریت مشکلات در برقراری ارتباط با مخاطبان
  • انواع سؤال کنندگان و نحوه پاسخ دادن به آن ها

در این کارگاه نیز به مانند سایر کارگاه های دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان میناب تمرین های عملی فراگیری مهارت های بکارگیری مؤثر زبان بدن و شناخت مخاطب توسط شرکت کنندگان در چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان میناب اجرا گردید.

پس از پایان تدریس کارگاه آموزشی زبان بدن و شناخت مخاطب تمامی شرکت کنندگان در این جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند. شرکت کنندگان پس از گذراندن ۶ جلسه کاربردی و عملی سخنرانی و فن بیان  در این جلسه که جلسه و کارگاه هفتم از دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان میناب بود خوش درخشیدند.

هر کدام از شرکت کنندگان با ارائه سخنرانی آماده شده خود و سخنرانی بداهه به وضوع پیشرفت خود را مشاهده نمودند. تعداد دوستانی که در این جلسه شرکت داشتند جملگی اظهار داشتند که روز به روز در مهارت های سخنرانی و فن بیان پیشرفت نموده اند و سطح اعتماد به نفس آن ها به شدت افزایش یافته است بطوریکه هم اکنون بسیاری از روابط ها و کارهایی که قبل از این برای آن ها مشکل بود الان به راحتی قادر به انجام آن ها می باشند و از این بابت بسیار خرسند بودند.

در همین رابطه کلیه شرکت کنندگان درخواست نمودند که در جلسه آینده موضوع سخنرانی آن ها بطور کامل به اظهارنظر در مورد دوره های برگزار شده توسط استاد پیشدار و مرکز رشد و توسعه کیمیا شهرستان میناب اختصاص یابد که مورد موافقت استاد پیشدار قرار گرفت.

در پایان نیز تمامی شرکت کنندگان با پرکردن فرم های نظرسنجی و دادن حداکثر نمره رضایت کامل خود را از نحوه اجرا و برگزاری دوره توسط استاد پیشدار و نیز مرکز رشد و توسعه کیمیا با مدیریت جناب استاد ناصری، اعلام نمودند.

آموزش سخنرانی و فن بیان میناب – 

جهت شرکت در دوره جدید و پنجم آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس شهرستان میناب لطفاْ با شماره های ۰۹۳۶۳۱۱۱۶۶۵ و ۰۹۰۲۱۶۵۷۰۰۷ تماس حاصل فرمایید. موفق و پیروز و سربلند باشین.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *