تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ در شمال شرقی هرمزگان

به نام خداوند بخشاینده مهربان – تور گردشگری

 

تور گردشگری (تفریحی آموزشی) یک روزه منطقه سیاهو در شمال استان هرمزگان – زاکین – سیخوران – هماگ

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ- مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان - آژانس گردشگری نگاه بندر

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو – زاکین- سیخوران و هماگ – مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان – آژانس گردشگری نگاه بندر

تور گردشگری (تفریحی آموزشی) این تور که به همت و مشارکت مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان به مدیریت استاد علی پیشدار و آژانس گردشگری نگاه بندر با مدیریت سرکار خانم احمدیان در روز پنجشنبه مورخ یازدهم مراد ماه سال ۱۳۹۷ برگزار گردید.

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ - علی پیشدار

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو – زاکین- سیخوران و هماگ – علی پیشدار

تور در ساعت شش صبح از محل گفتگوی تمدن های بندرعباس سفر گردشگری خود را به سمت منطقه سیاهو آغاز نمود. وسیله نقلیه حامل گردشگران تور پس از طی مسافت حدود ۸۵ کیلومتر به روستای زیبا و خوش آب و هوای زاکین رسید. در این مرحله گردشگران از سد در دست احداث روستای زاکین دیدن نمودند.

پس از بازدید از سد در دست احداث زاکین گردشگران به سمت شمال این روستا پیاده روی نمودند. منطقه ای کوهستانی با آب و هوای بسیار عالی در این فصل از سال و باغات سرسبز با درختان میوه همچون انار، گردو، انواع انجیر، جم،‌ نارنگی و سایر میوه های فصلی دیگر

حدود ساعت ۹ صبح و پس از مسافتی کوهستانی گردشگران که اکثر آن ها از افراد شرکت کننده در دوره های آموزشی گنج نهان ایرانیان – استاد علی پیشدار بودند، در یکی از باغات میوه شمال روستای زاکین مستقر شدند.

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ - علی پیشدار

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو – زاکین- سیخوران و هماگ – علی پیشدار

گردشگران پس از گشت و گذار در باغات میوه روستای زاکین و صرف صبحانه به سمت وسیله نقلیه توریستی با پای پیاده حرکت نمودند. حرکت دسته جمعی و بصورت پیاده روی یک شور نشاط مضاعفی را به گردشگران انتقال داد. بطوریکه از هوای بسیار پاک و کولر طبیعی منطقه زاکین بهترین استفاده را بردند.

تور گردشگری تفریحی آموزشی یک روز سیاهو با هدایت و تورلیدری جناب آقای احمدیان که ایشان خود از اهالی منطقه سیاهو و مسلط و آگاه به منطقه هستند، پس از زاکین به سمت هماگ و سیخوران حرکت نمود.

گردشگران پس از گردش و تفریح در منطقه هماگ و سیخوران از رودخانه های منطقه بازدید و در آب خنک و نسبتاْ سرد آن ها آب تنی و شنا کردند. گردشگران ناهار را در منطقه سیخوران و در کنار رودخانه زیبای این منطقه صرف نمودند.

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ - علی پیشدار

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو – زاکین- سیخوران و هماگ – علی پیشدار

در طول این مدت یک گروه موسیقی محلی نیز تور را همراهی می کردند. خالو فرج که از افراد محلی است که موسیقی محلی را به خوبی با نی انبان می نوازد. گروه موسیقی خالو فرج با نواختن آهنگ های محلی در طول سفر به گردشگران شور و حال و انرژی مثبت انتقال می دادند.

پس از شنا و آب تنی و صرف ناهار و اجرای موسیقی محلی توسط گروه موسیقی محلی خالو فرج (از منطقه زاکین و درگز سیاهو) – گردشگران به در محل اسکان خود مستقر گردیدند. در این ساعت نوبت به پخش و تماشای فیلم جنگجوی درون بود که می بایست توسط استاد پیشدار تحلیل می گردید.

حدود ساعت ۵/۵ عصر روز پنجشبه مورخ ۱۱ مرداد ۹۷ استاد پیشدار کلیه لوازم و ابزار پخش فیلم که شامل پرده نمایش، ویدئو پروژکتور،‌لپ تاپ و سایر لوازم دیگر بود و با خود از بندرعباس آورده بودند، در محل نمایش فیلم نصب نمودند.

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو - زاکین- سیخوران و هماگ - علی پیشدار

تور گردشگری تفریحی و آموزشی منطقه سیاهو – زاکین- سیخوران و هماگ – علی پیشدار

فیلم جنگجوی درون با تحلیل استاد پیشدار برای گردشگران پخش گردید و گردشگران استفاده های آموزشی لازم را نیز از این تور تفریحی آموزشی دریافت نمودند. به همین دلیل این تور متفاوت تر از سایر تورهای گردشگری اجرا گردید. زیرا علاوه بر تفریح و گردش در منطقه با آموزش نیز پربار گردید که برای اولین با در استان هرمزگان برگزار گردید.

بعد از نمایش فیلم و تحلیل آن هر کدام از گردشگران به خصوص افرادی که در دوره های آموزشی مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان و استاد علی پیشدار شرکت کرده بودند، سخنرانی نمودند و نظرات و تجربیات بدست آمده از این تور تفریحی و آموزشی را بیان نموده و در اختیار دیگران قرار دادند.

در پایان نیز گردشگران با صرف چای و عصرانه به سمت بندرعباس حرکت نمودند و ساعت حدود یازده شب به بندرعباس رسیدند.

انشاءالله از همه مسافرت ها،‌ تورهای گردشگری، تفریحی و آموزشی که در آن شرکت می نمایید، لذت ببرید و به شما خوش بگذرد. مشتاق دیدار شما در سایر تورهای تفریحی و آموزشی هستیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تورهای تفریحی آموزشی مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان و آژانس گردشگری نگاه بندر یا سایر تورهای گردشگری و تفریحی لطفا با شماره ۰۹۱۷۲۳۱۰۴۰۰ جناب آقای احمدیان یا شماره ۳۳۱۱۰- ۰۷۶ آژانس گردشگری نگاه بندر تماس حاصل فرمایید.

موفق و پیروز و پایدار باشید.

 

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *