دوره جامع آموزش فن بیان و اعتمادبه نفس کودکان و نوجوانان بندرعباس

فن بیان کودکان و نوجوانان – دوره فن بیان و اعتمادبه نفس ویژه کودکان و نوجوانان – بندرعباس

فن بیان کودکان و نوجوانان بندرعباس – شروع چهارمین دوره جامع آموزش فن بیان و اعتمادبه‌نفس بندرعباس

چهارمین دوره جامع آموزش فن بیان و اعتمادبه‌نفس ویژه کودکان و نوجوانان توسط مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان در تاریخ ششم تیرماه ۹۷ در سالن کنفرانس مجتمع گفتگوی تمدن ها- بندرعباس برگزار می گردد.

این دوره در هشت جلسه حدود یک و نیم ساعته در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته برگزار می گردد. در هر کدام از این جلسات سرکار خانم رستمی مربی و مدرس دوره فن بیان و اعتمادبه نفس کودکان و نوجوانان بندرعباس به ارائه مهارت ها و تکنیک های مربوط به مناسب سازی فن بیان و ایجاد و تقویت اعتمادبه نفس در کودکان و نوجوانان می پردازند.

در طول این دوره و هر کدام از جلسات کودکان و نوجوانان شرکت کننده می بایست در مقابل جمع صحبت نمایند. شرکت کنندگان باید  مطالب خود را در قالب یک سخنرانی کوتاه دو الی سه دقیقه ای ارائه نمایند.

صحبت کردن در مقابل جمع به شدت باعث تقویت و ایجاد اعتمادبه نفس در کودکان و نوجوانان خواهد شد. بطوری که می توانند بعد از گذراندن این دوره و انجام دادن تمرین هایی که توسط مدرس دوره تنظیم شده است به راحتی در مقابل جمع صحبت نمایند و حق و حقوق خود را مطالبه کنند.

پس از اتمام این دوره کودکان و نوجوانان می توانند در مدرسه خود بدرخشند و با سایر شاگردان و همکلاسی های خود ارتباط برقرار نموده و مهارت های رفتاری و گفتاری مناسبی را از خود بروز دهند. مهارت نه گفتن را بدست خواهند آورد و در مواقع لزوم به درخواست های غیرمنطقی و نابجای دیگران پاسخ منفی خواهند داد و با کسب این مهارت از گزند بسیاری از مشکلات روحی و روانی که ممکن است برای خود و خانوداه بوجود آید دوری خواهند نمود.

 

فن بیان کودکان و نوجوانان بندرعباس - سرکار خانم وحیده رستمی

فن بیان کودکان و نوجوانان بندرعباس – سرکار خانم وحیده رستمی

درباره مدرس دوره جامع آموزش فن بیان و اعتمادبه نفس کودکان و نوجوانان بندرعباس

سرکار خانم وحیده رستمی

  • آسیب شناس گفتار و زبان
  • مربی و مدرس فن بیان و  اعتمادبه نفس ویژه کودکان و نوجوانان
  • کارشناس ارشد تحقیقات آموزشی و علوم تربیتی
  • مربی، مدرس و مشاور دانش آموزان دچار اختلالات یادگیری
  • گفتار درمانگر مدارس استثنائی با ۲۱ سال سابقه فعالیت
  • مخترع و ایده پرداز نرم افزار گفتار و زبان بهارک

جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره فن بیان و اعتمادبه نفس ویژه کودکان و نوجوانان بندرعباس که در مجتمع گفتگوی تمدن های بندرعباس برگزار می گردد لطفاً با مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان مستقر در مجتمع گفتگوی تمدن ها تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵ – ۰۹۱۷۷۶۳۶۹۳۳

لطفاً قبل از شروع دوره جهت ارزیابی فرزندتان و مشاوره والدین که به صورت رایگان انجام می شود از طریق شماره های ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵ – ۰۹۱۷۷۶۳۶۹۳۳ نوبت خود را رزرو نمایید.

 

 

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *