آموزش فن بیان و سخنرانی بندر عباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

 آموزش رایگان سخنرانی، فن بیان و اعتماد به نفس

اعتماد به نفس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

اعتماد به نفس – دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس – علی پیشدار

جلسه ششم: نقش اعتماد به نفس در سخنرانی و فن بیان – چگونه از یک سخنرانی معمولی به یک سخنران فوق العاده تبدیل شویم؟

اعتمادبه نفس یکی از ارکان مهم در انجام دادن کارهاست. مهارت سخنرانی نیز جز‌‌ء مقوله می باشد و اعتماد به نفس در کسب مهارت سخنرانی و فن بیان نقش اساسی دارد.

افرادی که از اعتمادبه نفس قابل قبولی برخوردارند بهتر وسریعتر به نتیجه دلخواه می رسند و کسب هر مهارتی بخصوص مهارت سخنرانی و فن بیان برای آن ها آسان تر از دیگران خواهد بود.

باور،‌ اعتقاد و ایمان داشتن به توانایی های خود برای انجام دادن یک یا چند کار در شرایط، موقعیت ها و زمان های مشخص را اعتمادبه نفس می نامند. اعتمادبه نفس باعث می شود که شخص در هر زمینه ای مثل رانندگی، ورزش، موسیقی و علی الخصوص مهارت های ارتباطی که مهمترین آن ها سخنرانی و فن بیان می باشد جهش قابل ملاحظه ای داشته باشد و جزء افراد برتر آن حوزه قرار گیرد.

جالب اینجاست که بدانید اعتمادبه نفس خود دارای یک لوپ و چرخه می باشد. زمانی که افراد از اعتمادبه نفس کافی برخوردار هستند می توانند کارها را بهتر از دیگران انجام دهند و هر زمان که کارها را به خوبی انجام می دهند و مهارت لازم را در آن زمینه کسب می کنند، اعتمادبه نفس آن ها نیز دوباره شروع به رشد می کند.

این چرخه به همین منوال ادامه دارد دایره اعتمادبه نفس با انجام دادن کارهای مختلف بزرگتر و بزرگتر می شود و شخص نیز دارای اعتمادبه نفس بالا تر می گردد بطوری که قابلیت کسب شخصیت والایی در جامعه پیدا می کند.

بنابراین به خوبی می توان به این موضوع پی برد که نقش اعتمادبه نفس در سخنرانی بسیار حائز اهمیت است. در این فیلم آموزش رایگان سخنرانی و فن بیان بندرعباس استاد پیشدار به طور واضح و کامل موضوع اعتمادبه نفس و

انواع آن را: 

۱- اعتماد به نفس روحی روانی

۲- اعتماد به نفس عاطفی احساسی

۳- اعتماد به نفس رفتاری

توضیح می دهند.  پیشنهاد می گردد علاوه بر مشاهده فیلم زیر کتاب «ایجاد اعتمادبه نفس به زبان آدمیزاد» را از طریق کلید زیر دریافت و مطالعه نمایید.

Button

Button

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *