آموزش فن بیان و سخنرانی بندر عباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس –

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس – دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس – علی پیشدار

جلسه هفتم: 

جلسه پرسش و پاسخ شرکت کنندگان(شاید این سؤالات شما نیز باشد) – نظرات شرکت کنندگان در دوره آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان

در این درس که درس پایانی آموزش رایگان غیرحضوری سخنرانی – فن بیان و اعتماد به نفس می باشد استاد پیشدار به سؤالات شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی – فن بیان و اعتماد به نفس پاسخ می دهند.

عموماْ در پایان هر سخنرانی و جلسه ای سؤالاتی از طرف شرکت کنندگان در آن جلسه و همایش مطرح می گردد و جلسه پرسش و پاسخی چه برنامه ریزی شده و چه بدون برنامه شکل می گیرد. سخنرانان باید این آمادگی را داشته باشد که در پایان سخنرانی نیز جوابگوی سؤال کنندگان باشد.

سخنرانان باید به این نکته مهم توجه داشته باشند، جلسه پرسش و پاسخی که در پایان سخنرانی ها ایجاد می گردد جزء سخنرانی می باشد و جدای از آن نیست.

مخاطبان در این مرحله نیز سخنران را زیر نظر دارند و حرکات و پاسخ های او را مورد بررسی قرار داده و اظهار نظر می کنند.

بنابراین توصیه می شود تا زمانی که جلسه و سالن را ترک نکرده اید مراقب رفتار، کردار و عملکرد خود باشید. هر چند که اگر حرفه ای باشید نیازی به خودکنترلی نیست و شما تمام جوانب کار را از قبل با تمرین ها و تجربه ای که دارید، آنالیز و تحت اختیار خود قرار می دهید.

در فیلم زیر استاد پیشدار به سؤالات مخاطبان پاسخ می دهد. مخاطبان نیز نظر خود را در خصوص دوره جامع آموزش سخنرانی – فن بیان و اعتماد به نفس و مهارت های ارتباطی(آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس) و تأثیر آن بر جامعه را بیان می نمایند.

فیلم زیر را مشاهده نمایید و از آن ایده بگیرید. اگر نیاز هست دوباره فیلم های آموزش رایگان غیر حضوری سخنرانی – فن بیان و اعتماد به نفس را مشاهده نمایید.

جهت تقویت مهارت های سخنرانی – فن بیان و مهارت های ارتباطی خود پیشنهاد می شود در دوره جامع حضوری سخنرانی ، فن بیان و اعتماد به نفس(آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس) مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان شرکت کنید.

از طریق کلید زیر اطلاعات کامل و شرایط حضور در این دوره را دریافت نمایید. موفق و مؤید و سربلند باشید.

Button

Button

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *