ویدئو: مصاحبه با افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

مصاحبه با افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

دوستان گرامی سلام؛ همانطور که در ویدئو های قبلی سایت در قسمت موفقیت توضیح دادم یکی از گام های بسیار مهم موفقیت، قرار گرفتن در دایره و لوپ افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند می باشد. در هر حوزه‌ی که مدنطرتان است، این افراد را پیدا کنید و با آن ها ارتباط برقرار نمایید.

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

لازم به توضیح است که برای قرار گرفتن در حیطه‌ی این افراد نیاز به داشتن شخصیتی سالم و دیدگاهی مطابق، یا نزدیک به نظرات آن هاست. لذا قبل از اینکه سعی کنید وارد حلقه‌ی این افراد شوید، خصوصیات آن ها را بررسی نموده و خود را هم راستا با آن ها نمایید. تا برای این افراد قابل پذیرش باشید.

بدین منظور من علی پیشدار تصمیم گرفتم با تعدادی از این افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند مصاحبه و گپ و گفت دوستانه ای داشته باشم. تا کسانی که می خواهند با این افراد آشنا شوند قبل از ملاقات و دیدار، صحبت های آن ها را بشنوند، با خصوصیات آن ها آشنا شوند و از تجربیات آن ها استفاده نمایند. تا اینکه بتوانند بهتر و بیشتر از زمان ملاقات خود با افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند بهره مند شوند و از مشاوره های آن ها بهترین دستاورد داشته باشند.

صحبت های این افراد موفق و کارآفرین را بشنوید، با خواسته های خود مطابقت دهید. از تجربه های آن ها در مسیر اهداف خود استفاده نمایید و در صورت لزوم می توانید با آن ها ملاقات و مشاوره داشته باشید.

این ویژگی اکثر افراد موفق و کارآفرین است که به دیگران کمک می کنند تا آن ها نیز به موفقیت دست یابند و در کنار آن ها رشد نمایند. اکثر افراد موفق و ثروتمند از این که دیگران رشد نمایند، خوشحال می شوند و دیگران را رقیب خود نمی پندارند. بلکه آن ها را دوستانی می دانند که در کنار هم به رشد یکدیگر فکر می کنند

همانظور که در بالا اشاره شد ملاقات با این افراد، شنیدن صحبت های آن ها و استفاده از تجربیات آنان به شدت به شما کمک می کند که در حلقه‌ی آن ها قرار بگیرید و در راه رسیدن به اهدافتان زمان و هزینه کم تری را صرف نمایید. در نهایت شما نیز یکی از این افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند خواهید شد.

اولین فردی که این افتخار را به ما دادند که مصاحبه حضوری در دفتر کارشان با ایشان داشته باشیم، شخصی است که تجربه‌ی فراوان در مسیر موفقیت، کسب ثروت و کارآفرینی دارند. شخصی که با ۶۷ سال سن با کوله باری از تجربه، صحبت هایی را بیان می کنند که می تواند مسیر موفقیت را برای هر کارآفرین و فردی که خواهان موفقیت است، کوتاه و هموار نماید.

شخصی که این مصاحبه با آن انجام شده است؛ شخصی است که در دو حوزه‌ی کار دولتی و نیز در حوزه‌ی کارآفرینی و شغل آزاد در رده های بالای کار اداری و کسب و کاررخود قرار دارند.

این شخصیت بزرگوار جناب آقای حاج موسی خارا هستند. مدیر عامل و رئیس شرکت بندر طیور هرمزگان در حال حاضر و قائم مقام و نفر دوم بازنشسته بانک ملت هرمزگان – که در دو ویدئوی زیر از زبان خودشان بیشتر با ایشان و شغل و کسب و کارشان آشنا خواهیم شد و از تجربیات این مرد مهربان، خوش طینت، خیّر، کارآفرین و موفق استفاده خواهیم نمود.

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

افراد موفق، کارآفرین و ثروتمند

در ویدئوی اول(زیر) جناب جناب آقای خارا به این موضوعات و سؤالات پاسخ خواهند داد:

۱- معرفی خود و کسب وکارشان

۲- آیا با ارث و میراث به این ثروت و موفقیت دسته یافته اند؟

۳- سن و سال شما چقدر است؟ از چه سنی به موفقیت و ثروت دست یافتید؟ آیا سن و سال در رسیدن به موفقیت و ثروت مؤثر است؟

۴- تحصیلات شما چقدر است؟ آیا داشتن تحصیلات در موفقیت شما تأثیر داشته است؟

۵- آیا شما بدون سرمایه شروع کردید؟ آیا به داشتن سرمایه اولیه معتقدید؟

۶- اگر قبل از اینکه ثروتمند شوید، پول و سرمایه لازم را داشتید چکار می کردید؟ آیا باز هم همین کارها را شروع می کردید؟

۷- آیا به قرعه کشی اعتقاد دارید؟ اگر همین الان مطلع شوید که چند میلیارد به حساب شما واریز شده است چکار می کنید؟

۸- شما فرد خوش شانسی هستید؟ آیا به شانس معتقد هستید؟ شانس از نظر شما چه معنایی دارد؟

۹- آیا شما با فقر بزرگ شدید؟ چه گذشته ای داشته اید؟

۱۰- چطور توانستید موفق شوید؟ چه ایده هایی داشتید و دارید؟

۱۱- چه باورهایی در خصوص ثروت و پول دارید؟

۱۲- در هنگام سختی ها و مشکلات چه برخوردی با آن ها داشته اید؟

 

 

در بخش دوم(ویدئوی زیر) جناب آقای خارا به سؤالات و موضوعات زیر پاسخ می دهند:

۱۳- از چه راه هایی به این ثروت و موفقیت دست یافته اید؟ آیا الگوی خاصی در زندگی داشته اید؟

۱۴- انگیزه‌ی شما از کسب ثروت چه بوده است؟

۱۵- اگر کل ثروت خود را همین الان از دست بدهید، چکار خواهید کرد؟ چقدر طول می کشد که دوباره به اینم موفقیت و ثروت دست یابید؟

۱۶- نظر شما در خصوص شراکت چیست؟ برای پیشرفت باید به صورت فردی کار کرد یا گروهی و شراکتی؟

۱۷- آیا به خواسته های خود رسیده اید؟ شما کارمند دولت نیز بودید. چطوری با وجود اینکه کارمند بودید، کارآفرینی و شغل آزاد را نیز انتخاب نمودید؟

۱۸- اگر اعتبار مالی و اقتصادی تان را از دست بدهید مثلاً ورشکسته شوید، چکار می کنید؟ چقدر طول می کشد که دوباره به همین وضعیت برگردید؟

۱۹- اعتبار شخصیتی در کسب و کار و کسب ثروت و موفقیت چقدر مهم است؟

۲۰- نظرتان در مورد کمک به افراد نیازمند چیست؟ شما فرد خیری هستید؟

۲۱- افرادی که خواهان موفقیت و کسب ثروت و کارآفرینی هستند خصوصاً در حوزه‌ی فعالیت شما چگونه می توانند با شما ارتباط برقرار نمایند و از شما مشورت بگیرند؟

۲۲- صحبت آخر: چه پیشنهاد و توصیه ای برای جوانان و کسانی که خواهان موفقیت، کارآفرینی و کسب ثروت هستند دارید؟ برای اینکه بتوانند در حوزه‌ی انتخابی کسب و کار خود موفق شوند. کارشان را چگونه انتخاب نمایند و از کجا شروع کنند؟

نظرات و پیشنهادات شما به بهتر شدن این برنامه کمک زیادی خواهد نمود. لطفاً دیدگاه های خود را در خصوص این برنامه در زیر ارسال نمایید. سپاسگزارم علی پیشدار

 

اشتراک این صفحه

2 Comments

 1. حبیبه گفت:

  عالی بود لطفا با افراد ثروتمند بیشتری مصاحبه کنید و در سایت قرار بدین

  • علی پیشدار گفت:

   با سلام سرکار خانم حبیبه گرامی
   حتما در دستور کار قرار خواهد گرفت. ممنونم از توجهتون. موفق و پایدار و سربلند باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *