کارگاه آموزشی قدرت نه گفتن(مهارت نه گفتن)

قدرت نه گفتن –

قدرت نه گفتن؛ چگونه نه بگوییم و با این حال روابطمان را با دیگران حفظ نماییم؟

دوست عزیزم سلام؛

من علی پیشدار هستم، و خدا را سپاسگزارم که یک بار دیگر با شما همراه هستم. در اینجا قصد دارم در خصوص اینکه اقدام به برگزاری کارگاه قدرت نه گفتن (چگونه نه بگوییم؟) (مهارت نه گفتن ) گرفتم، مطالبی را با شما به اشتراک بگذارم.

 

چگونه نه بگوییم؟ قدرت نه گفتن

چگونه نه بگوییم؟ قدرت نه گفتن

همیشه در زندگی ام متوجه این موضوع شده بودم. که در بسیاری از مواقع در مقابل درخواست های منطقی دیگران و به خصوص درخواست های غیرمنطقی آنها قدرت اینکه بتوان «نه» را بگویم نداشتم. یا در مقابل درخواست های غیرمنطقی افراد عصبانی می شدم و به شدت «نه» می گفتم. بطوری که هم خودم را بیشتر ناراحت می کردم و هم دیگران را از خودم دور می کردم.

در واقع رابطه ام را با دیگران از دست می دادم . در برخی از موقع نیز اصلاً پاسخی برای گفتن نداشتم. یعنی هیچ پاسخی نمی دادم. نه می گفتم «نه». نه اینکه می گفتم «بله». منتظر بودم که کارها خود به خود درست شود. امّا وضعیت از آنچه بود خرابتر می شد.

اقدام به تحقیق در این زمینه نمودم. با مطالعات و آموزش هایی که دریافت کردم. و تمرین هایی که در این خصوص انجام دادم. به مقوله «نه» گفتن تسلط یافتم. هم اکنون قادر هستم به راحتی و با اعتمادبه نفس بالا به دیگران «نه» بگویم  و با این حال روابطم را نیز با حفظ نماییم؟

با توجه به موفقیت هایی که خودم از این قدرت نه گفتن بدست آوردم. تصمیم گرفتم موضوع به این مهمی را نیز در اختیار شما قرار دهم.

در کارگاه قدرت نه گفتن؛ به سه سؤال مهم زیر بطور کامل و با ذکر مثال و داستان، همراه با اجرای عملی، پاسخ داده خواهد شد.

  • چرا بسیاری از افراد از «نه» گفتن هراس دارند؟
  • چرا برخی از افراد «نه» را می گویند امّا روابط خود را نیز از دست می دهند؟
  • چگونه نه بگوییم و با این حال روابطمان را نیز حفظ نماییم؟

شما با شرکت در کارگاه قدرت نه گفتن «چگونه نه بگوییم؟»  مهارت نه گفتن را به راحتی بدست خواهید آورد. با اعتمادبه نفس بالا و با قدرت از آن در مواقع لزوم بهره مند خواهید شد.

توصیه

در اینجا باید تأکید نمایم که برای اینکه کاملاً به مهارت نه گفتن مسلط شوید، پس از شرکت در کارگاه آموزشی قدرت نه گفتن «چگونه نه بگوییم؟» می بایست، تمرین های مربوطه را با دوستان و آشنایان انجام دهید. زیرا زمانی ما می توانیم بگوییم که کاری را یادگرفته ایم که بتوانیم آنرا انجام دهیم.

پس برای اینکه کاملاً بر موضوع نه گفتن به مسلط شوید. پیشنهاد می کنم در کارگاه آموزشی قدرت نه گفتن «چگونه نه بگوییم؟» شرکت نمایید و تمرین های آنرا انجام دهید.

پرقدرت باشید. گنج نهان ایرانیان

 

Button

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *