سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس- سازمان فنی و حرفه ای بندرعباس ۹۶/۱۱/۱۱

آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس؛ –

 

آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس؛ این بخش؛ شخصیت سالم؛ دروازه ورود به موفقیت در قالب آموزش سخنرانی، فن بیان واعتماد به نفس-

 

با کسب مهارت فن بیان مناسب و توانایی صحبت کردن در مقابل جمع، افراد به یک مهارت ضروری برای ارتباط برقرار کردن با دیگران دست می یابند. شخصیت سالم را از طریق این مهارت کسب می نمایند بطوری که با این شخصیت سالم جایگاه ویژه ای در جامعه برای خود بوجود می آورند که مورد احترام احاد جامعه قرار می گیرند، ارتباطات آن ها گسترش می یابد و حتی برای راه اندازی کسب و کار، نیاز به سرمایه اولیه نخواهند داشت. بطوری که سایرین به این گونه اشخاص که در اثر فراگیری آموزش های فن بیان، سخنرانی واعتمادبه نفس جایگاه خود را در جامعه ارتقاء داده و شخصیت لازم را برای موفقیت بدست آورده اند، کمک خواهند نمود.

 

 

آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس؛(بندرعباس)

 

در ویدیو زیر استاد پیشدار به موضوع آموزش سخنرانی و اهمیت آن می پردازد و در خصوص ترس از سخنرانی و اینکه سخنرانی ذاتی است یا اکتسابی صحبت می نمایند .

ضمناً در این ویدیو تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های استاد پیشدار و نیز تعدادی از حضار، سخنرانی خود را ارائه می نمایند. شرکت کنندگان در دوره های جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس بندرعباس دیدگاه ها، نظرات و رضایت خود را از شرکت در این دوره، در قالب یک سخنرانی جذاب بیان می نمایند.

 

 

آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس؛(بندرعباس)

 

در ویدئو زیر استاد پیشدار به سؤالات زیر پاسخ خواهند داد:

۱- ترس سالم چیست؟ و ما را در چه جایگاهی قرار می دهد؟

۲- چه فردی تشنه یادگیری است؟

۳- تمرین و فرآیند آموزش چگونه تغییر ۳۶۰درجه را در ما بوجود می آورد؟

۴- اعتمادبه نفس چیست؟ و چند نوع اعتمادبه نفس وجود دارد؟

۵- چگونه موتور افکار خود را خاموش نماییم و در لحظه حال زندگی کنیم؟

لطفا این ویدئو را تا انتها مشاهده نمایید تا نتیجه لازم را دریافت نمایید.

 

برای شرکت در دوره های مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان؛ علی الخصوص دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتمادبه نفس استاد پیشدار می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمایید(۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵- ۰۹۳۹۷۶۸۰۱۲۸)- یا از طریق کلید زیر (توضیحات بیشتر) در خصوص شروع دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان واعتماد به نفس اطلاع کافی بدست آورید.
اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *