مثلث طلایی موفقیت

مثلث طلایی موفقیت –

 

خداوند منان را شاکریم که یک بار دیگر این فرصت را به ما داد که چشم به روی این جهان زیبا باز کنیم.

خداوند را سپاسگزاریم که کارگاه مثلث موفقیت را با موفقیت در تاریخ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۶ در بندرعباس برگزار نمودیم.

در زیر قسمت سوم از ویدئوی کارگاه عملی «مثلث طلا یی موفقیت» که توسط استاد پیشدار برگزار گردید را مشاهده می نمایید.

 

 

 

کارگاه آموزشی مثلث طلایی موفقیت در حالی با حضور تعداد زیادی از علاقه مندان به حوزه موفقیت در بندرعباس برگزار گردید که در این جمع تعدادی از بزرگان شهر بندرعباس و افراد موفق استان و کشور در این کارگاه بی نظیر مثلث طلایی موفقیت حضور داشتند.

 

کارگاه مثلث طلایی موفقیت-استاد پیشدار

کارگاه مثلث طلایی موفقیت-استاد پیشدار

 

 جناب حاج ابوالقاسم جراره نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در دولت قبل و نماینده آستان قدس رضوی در استان

 

جناب حاج ابوالقاسم جراره نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در دولت پیشین

حضور جناب حاج ابوالقاسم جراره نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در دولت پیشین

 

در این بین حضور جناب حاج ابوالقاسم جراره نماینده استان در مجلس شورای اسلامی در دولت قبل بسیار چشم گیر بود که بار حضورشون بار معنایی خاصی به این کارگاه آموزشی بخشیدند و با صحبت های وزین و پربار خود خصوصا در موضوع شخصیت سالم و عزت نفس و دریافت آن از حوزه ی  مسائل دینی خودمان و کتب آسمانی و نهج البلاغه بسیار عالی بود. بطوری که برای همه ما سرلوحه ای باشد که رفتار وشخصیت سالم خود را از این حوزه و قرآن کریم و نهج البلاغه و سایر کتب بزرگان دین استفاده شود و از آن ها استخراج گردد.

 

جناب حاج موسی خارا چهره موفق حوزه بانکداری و صنعت مرغداری جنوب کشور

جناب خارا در کارگاه مثلث طلایی موفقیت- استاد پیشدار

جناب خارا در کارگاه مثلث طلایی موفقیت- استاد پیشدار

حضور جناب حاج موسی خارا نیز در این کارگاه آموزشی مایه مباهات و افتخار بود. ایشان از جمله افرادی هستند که در حوزه بانکداری در سطح برتر استان حضور داشته اند و از جمله افراد موفق در صنعت مرغداری جنوب کشور می باشند.

 

ایشان نیز در کارگاه مثلث طلایی موفقیت موضوعاتی را که در خصوص موفقیت بود مطرح نمودند و اینکه چگونه از مسائل و مشکلات عبور نموده و الان به یک فرد موفق تبدیل شده اند. ایشان با بیان تجربیات خود باعث شدند که مطالب و موضوعات عملی و بسیار مهمی به مخاطب انتقال داده شود.

 

جناب مهندس وجدان حقیقی کارآفرین برتر استان و کشور

 

مثلث طلایی موفقیت- استاد پیشدار- مهندس و جدان حقیقی

مثلث طلایی موفقیت- استاد پیشدار- مهندس و جدان حقیقی

 

در این روز و در کارگاه مثلث طلایی موفقیت؛ حضور یکی دیگر از افراد موفق و کارآفرین استان و کشور،  ما و مخاطبان علاقهمند به حوزه موفقیت و کارآفرینی را به وجد آورد.

 

جناب مهندس وجدان حقیقی یکی از کارآفرینان برتر استان و کشور نیز با بیان موضوعات موفقیت و اینکه چگونه باید از منطقه امن و آرامش خود بیرون بیاییم وبا توکل به خدای مهربان ریسک پذیر باشیم، اشاره داشتند تا یک جایی کارها و فعالیت ها در دست ماست و بعد از آن باید نتیجه کار را به خداوند بزرگ بسپاریم. خداوند بزرگ است که نتیجه کار را مشخص می نماید. اگر نتیجه ای مطابق میل ما نیست، آن را بپذیریم. هر چند برای آن تلاش کرده باشیم، بپذیریم که خداوند همیشه خیر و صلاح ما را خواهان است.

 

استاد قویدل چهره موفق آموزش و پرورش و حوزه هنر، سینما، تئاتر – صدا و سیما

 

جناب استاد قویدل در کارگاه مثلث طلایی موفقیت - استاد پیشدار

جناب استاد قویدل در کارگاه مثلث طلایی موفقیت – استاد پیشدار

 

حضور یکی دیگر از اساتید گرانمایه و بزرگوار استان در کارگاه عملی «مثلث طلا یی موفقیت» نیز باعث خوشحالی مخاطبان و خصوصاً استاد پیشدار گردید. جناب استاد قویدل که از معلمان دوران راهنمایی استاد پیشدار هستند، پس از حدود ۳۴ سال دوباره این دو در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

 

ایشان نیز ضمن تشکر از استاد پیشدار بابت برگزاری این سری از کلاس های شخصیت سالم، عزت نفس و موفقیت، به ایراد سخنرانی پرداختند و در  خصوص شخصیت انسان ها و نقش شخصیت سالم در زندگی روزمره صحبت نمودند.

 

جناب مهندس روستایی از مهندسین جوان و موفق استان

 

مثلث طلایی موفقیت-استاد پیشدار-مهندس روستایی

مثلث طلایی موفقیت-استاد پیشدار-مهندس روستایی

 

در پایان نیز جناب مهندس روستایی ارجمند، از مهندسین و کارشناسان جوان و موفق استان و یکی از شرکت کنندگان در دوره های استاد پیشدار، به جایگاه آمدند و سپاسگزاری و اعلان رضایت خود را از کارگاه های آموزشی استاد پیشدار و تغییراتی که در ایشان حاصل شده است به رسم یادبود و سپاس هدیه ای را به استاد پیشدار تقدیم نمودند.

 

جهت مشاهده ی ویدئوی کامل دو ساعت و یازده دقیقه ای(۲/۱۱) کارگاه عملی «مثلث طلا یی موفقیت» روی کلید زیر کلیک نمایید.

Button

 

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *