دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

یازدهمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس– بندرعباس

  آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس در بندرعباس – یازدهمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان توسط استاد پیشدار برگزار گردید.

دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

این دوره با حضور تعدادی از علاقه مندان به آموزش فن بیان و سخنرانی در تاریخ ۲۱ تیرماه ۹۶ در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان در بندرعباس برگزار شد. این دوره نیز به مانند دوره های گذشته از ۸ جلسه ۴ ساعته تشکیل شده است که جمعن ۳۲ ساعت مدت زمان اجرای این دوره می باشد. ساعات برگزاری این دوره از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۹ می باشد که در روزهای شنبه و چهارشنبه برگزار می گردد.

جلسه اول- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

جلسه اول این دوره در خصوص مدیریت ترس از سخنرانی و نقش اعتماد به نفس در آن می باشد. در این جلسه به راه های عملی جهت مقابله با استرس و ترس در هنگام سخنرانی پرداخته می شود و سخنرانی شرکت کنندگان بر مبنای کسب این مهارت خواهد بود، که توسط استاد پیشدار تجزیه و تحلیل شده و بازخورد لازم گرفته می شود.

جلسه دوم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

درجلسه دوم وارد مرحله سخنرانی حرفه ای شده و شرکت کنندگان شروع به فراگیری تکنیک های ارائه سخنرانی می کنند و در این جلسه سناریوی سخنرانی آموزش داده می شود که موضوع شروع، بدنه و پایان سخنرانی در این جلسه مطرح می شود.

جلسه سوم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

در جلسه سوم راه های ارائه سخنرانی مطرح می شود. در این جلسه انواع راه های ارائه و اجرای سخنرانی آموزش داده می شود و نیز راه هایی که نباید از آن استفاده شود و راه هایی  که یک سخنران می تواند ارائه بهتری و مؤثرتری داشته باشد در جلسه سوم مطرح می شود.

جلسه چهارم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

در جلسه چهارم به موضوع شناخت مخاطب و سخنرانی بداهه پرداخته می شود. اهمیت شناخت مخاطب و راه های کسب اطلاعات لازم از مخاطب به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. روش ها و تکنیک های ارائه سخنرانی بداهه نیز در این جلسه که از اهمیت بسزائی برخوردار است مطرح می شود و شرکت کنندگان بصورت عملی سخنرانی بداهه را اجرا می کنند.

جلسه پنجم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

در جلسه پنجم در خصوص زبان بدن سخنران آموزش های لازم به مخاطبان وشرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس داده می شود و نحوه عملی و استفاده مفید از حرکات فیزیکی و شواهد بدنی توسط استاد پیشدار به آن ها آموزش داده می شود. در این جلسه تمرین های عملی لازم نیز برای ارتقا سطح کیفی و کمی زبان بدن سخنران به خصوص استفاده از دست ها، سروصورت و ارتباط چشمی در خصوص فراگیران اجرا می شود.

جلسه ششم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

در جلسه ششم به موضوع ساخت صدای واضح و دلنشین، تنفس دیافراگمی،  نحوه پوشش سخنران، اثرهاله ای و راه های بالا بردن سطح انرژی و شوروشوق سخنران پرداخته می شود. در این جلسه نیز بصورت عملی شرکت کنندگان تمرین های لازم در خصوص کسب مهارت های صدای سازی و بالابردن سطح انرژی و شوروشوق بصورت عملی انجام خواهند داد.

جلسات هفتم و هشتم- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

در جلسات هفتم و هشتم  تکنیک ها و مهارت های فن بیان مطرح می شود. در این جلسات تمرین های لازم در خصوص کم نیاوردن نفس، حاضرجوابی، نحوه مجادله، تمرین های تمرکز و رفع حواس پرتی، لحن و استفاده از کلام و وازه های مناسب در بیان و نیز سخنرانی ارائه می شود.

لازم به توضیح است که در هر هشت جلسه تمامی شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی وفن بیان بندرعباس بصورت عملی سخنرانی می کنند به نحوی که باید متن سخنرنی خود را از جلسه قبل نوشته و آماده نمایند و تمرین های لازم را مطابق با آموزش هایی که دیده اند انجام دهند. پس ازاجرای سخنرانی شرکت کنندگان در کارگاه، برای جلسات اول تا سوم جناب استاد پیشدارسخنرانی آن ها را تجزیه و تحلیل می کند و بازخورد لازم را به آن ها می دهد تا در جلسات بعدی با آمادگی و کسب مهارت های بیشتر به ارائه سخنرانی بپردازند.

دسته چک سخنرانی- دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس

با شروع جلسه چهارم دسته چک های تجزیه و تحلیل سخنرانی به شرکت کنندگان تحویل می گردد که شرکت کنندگان می بایست نام و نام خانوادگی سخنران و موضوع سخنرانی آن را در این دسته چک درج نمایند و با توجه به مهارت هایی که در خصوص سخنرانی وفن بیان تا این جلسه فراگرفته اند سایر شرکت کنندگان که به ارائه سخنرانی می پردازند را تجزیه و تحلیل نمایند و بازخورد لازم را به هر یک از شرکت کنندگان بدهند. در این خصوص آن ها به ویژگی های مثبت و ویژگی های قابل رشد سخنران اشاره خواهند داشت. در پایان نیز استاد پیشدار جمع بندی نهایی را در خصوص سخنرانی شرکت کنندگان خواهند داشت.

از جلسه پنجم تا هشتم نیز بر همین منوال خواهد بود. پس از پایان دوره نیز سمیناری تحت عنوان پایان دوره برگزار می شود که شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس در این سمینار ایراد سخنرانی خواهند نمود و نتیجه هشت جلسه عملی دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان خود را در مقابل عموم حضار و اعضاء خانواده خود مشاهده خواهند کرد. در این سمینارها خواهیم دید لذتی که سخنرانان و شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان در بندرعباس از سخنرانی کردن در مقابل جمع بدست خواهند آورند. لبخند رضایتی که شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس  از کسب توانایی صحبت کردن در مقابل مخاطبان و شرکت کنندگان در سمینار بدست می آورند را نمی توان به هیچ چیز دیگری مقایسه نمود.

پیشرفت و تغییر شرکت کنندگان برای ما هم دلنشین و جذاب است. زمانی که تفاوت ها را در ابتدا و پایان دوره خواهیم دید.

دوستتان داریم-  با سپاس فراوان- منتظر دیدار شما دوستان در دوره های بعدی آموزش سخنرانی و فن بیان و سایر دوره های آموزشی مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و شرکت در این دوره ها می توانید بطور مستقیم با شماره های ۰۹۱۷۲۳۲۵۱۲۲-۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵ تماس حاصل فرمایید.

شاد، پیروز، تندرست و ثروتمند و سعادتمند باشید. خداوند یار و نگهدارتان. مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *