کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس- دی ماه 95

کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس- دی ماه 95

رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما در چهاردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

کتاب سخنرانی –

رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما

چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۲۹ چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان هرمزگان

 

رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس دی ماه 95

رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس دی ماه ۹۵

کتاب سخنرانی به سبک شما

در این روز استاد علی  پیشدار طبق هماهنگی هایی که از قبل با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان صورت گرفته بود، اقدام به رونمایی کتاب خود به نام سخنرانی به سبک شما نمودند.
در شروع رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما، ابتدا جناب آقای موحدی معاونت محترم فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان صحبت کوتاهی در خصوص کتاب استاد پیشدار داشتند و سپس از استاد دعوت نمودند که به جایگاه تشریف بیاورند و توضیحات لازم را در رابطه با کتاب به مخاطبان حاضر در نمایشگاه بدهند.

 

کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس- دی ماه 95

کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار- نمایشگاه کتاب بندرعباس- دی ماه ۹۵

سخنرانی استاد علی پیشدار

جناب استاد علی پیشدار با تشویق حضار در جایگاه حضور یافتند. استاد علی پیشدار صحبت ها خود را با نام و یاد خدای مهربان آغاز نمودند، سپس به معرفی خود پرداختند:

من علی پیشدار هستم

– محقق و پژوهشگر حوزه مهارت های ارتباطی(فن بیان، ارتباط مؤثر، اعتماد به نفس و عزت نفس)
– سخنران، مربی و مدرس تخصصی آموزش سخنرانی و فن بیان
– مشاور سخنرانی مدیران شرکت های معتبر خصوصی و دولتی
– برگزار کننده همایش ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در زمینه مهارت های ارتباطی و فن بیان وسخنرانی در دانشگاه ها، سازمان ها و ادارات و شرکت ها
– عضو کانون نویسندگان
– مدیر وب سایت آموزشی تخصصی سخنرانی و فن بیان (گنج نهان)
– کارشناس ارشد آموزش و برنامه ریزی با ۲۶ سال سابقه کار
– مدرس کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرکز آموزش مدیریت دولتی
– نویسنده مقالات آموزشی در زمینه مهارت های ارتباطی و کتاب الکترونیکی سخنرانی ویژه مراسم (کتاب مزبور در همین وب سایت بصورت رایگان موجود می باشد)

بعد از این استاد پیشدار خود را بعنوان نویسنده کتاب چاپی سخنرانی به سبک شما نیز معرفی نمودند. استاد که در این لحظه بصورت نشسته صحبت می کردند، میکروفن خود را برداشته و بصورت ایستاده به صحبت های خود برای حضار ادامه دادند. و اشاره کردند که برای ما سخنران ها، سخنرانی به صورت ایستاده جذابیت بیشتری دارد و بهتر می توانیم با مخاطب و حضار ارتباط برقرار نماییم.

پس از آن استاد برای رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما، توضیحات کوتاهی را در این رابطه ارائه دادند و کتاب با حضور مسئولین محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب موحدی معاونت محترم اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز سرکار خانم بهزادی گرامی و جناب آقای دمادم از مدیران بزرگوار اجرایی برنامه های ارشاد در چهاردهمین نمایشگاه کتاب  هرمزگان، رونمایی شد.
پس از رونمایی کتاب، استاد به ادامه سخنرانی خود پرداختند و توضیحات جامع و کاملی را در خصوص هجده فصل کتاب دادند. ضمنن استاد همانطور که در فصل معجزه شکرگزاری از تمام افرادی که در ویرایش و اصلاحات لازم کتاب همراهی کرده بودند تشکر کرده است. در این جا نیز از آن ها تشکر نمودند که خوشبختانه تعدادی از این افراد نیز در مراسم رونمایی حضور داشتند.

پس از اتمام صحبت های استاد علی پیشدار درباره کتاب سخنرانی به سبک شما، ایشان از جناب مهندس علیرضا درویشی که یکی از خوانندگان کتاب بودند دعوت نمودند که به جایگاه بیایند و در خصوص کتاب و نیز کلاس ها و کارگاه های آموزش فن بیان و سخنرانی که در بندرعباس توسط استاد پیشدار برگزار می گردد، صحبت کنند و توضیحات لازم را بدهند.
جناب مهندس درویشی نیز چند دقیقه ای در این خصوص صحبت کردند و تجربه خودشان را در خصوص مطالعه این کتاب و نیز کارگاه های آموزش سخنرانی و فن بیان که در بندرعباس توسط استاد علی پیشدار برگزار می شود اعلام نمودند.

پس از اعلام رضایت و پربار بودن دوره های جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس و نیز پر محتوا و با کیفیت بودن کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار توسط مهندس علیرضا درویشی، ایشان از حضار و مخاطبان دعوت به تهیه کتاب سخنرانی به سبک شما از غرفه کانون نویسندگان نمودند. جناب مهندس درویشی که خود در کارگاه های و کلاس های آموزش فن بیان و سخنرانی استاد پیشدار که در بندرعباس برگزار می شود شرکت داشته اند در این خصوص نیز رضایت کامل خود را اعلام نمودند و حضار و مخاطبان را تشویق به حضور در این کلاس ها نمودند.

طرح پرسش و پاسخ

بعد از سخنرانی و صحبت های مهندس درویشی، استاد به طرح پرسش و پاسخ با حضار پرداختند و به سؤالات مخاطبان در خصوص کتاب سخنرانی به سبک شما و نحوه ی سخنرانی کردن و مقابله با ترس از سخنرانی در مقابل جمع، پاسخ دادند.

تعدادی از شرکت کنندگان نیز با دریافت اطلاعات در خصوص کارگاه های آموزشی سخنرانی و فن بیان و نیز کلاس های ارتباط مؤثر، اعتماد به نفس و عزت نفس و کنفرانس ها و ارائه های دانشجویی که توسط استاد علی پیشدار در بندرعباس برگزار می گردد، ثبت نام خود را برای شرکت در این کلاس ها و کارگاه ها قطعی نمودند.

مسابقه سخنرانی

استاد علی پیشدار که خود کارگاه های فن بیان و سخنرانی زیادی را در بندرعباس و کشور برگزار نموده اند در این برنامه اقدام به اجرای سخنرانی در محل نمایشگاه کتاب هرمزگان نمودند.
استاد علی پیشدار از سه نفر از خانم ها و نیز سه نفر از آقایان حاضر در نمایشگاه و برنامه رونمایی کتاب سخنرانی به سبک شما، برای  اجرای سخنرانی سه دقیقه ای دعوت نمودند.
در ابتدا هر کدام از خانم ها به اجرا و ارائه سخنرانی سه دقیقه ای خود پرداختند. نکته جالب توجه اینجا بود که برنده مسابقه توسط خود حضار انتخاب می شدند به این صورت که پس از اتمام سخنرانی های این سه نفر خانم، حضار با بیشترین و محکم ترین تشویق های خود، برنده را اعلام نمودند.

پس از سخنرانی خانم ها سه نفر آقا نیز به همین ترتیب سخنرانی و برنده انتخاب شد. به افراد برنده نیز یک جلد کتاب سخنرانی به سبک شما اثر استاد علی پیشدار توسط استاد به آن ها تقدیم گردید.

استاد علی پیشدار در صحبت های پایانی خود از تمامی مسئولین و حضار شرکت کننده در رونمایی از کتاب سخنرانی به سبک شما تشکر نمودند. برنامه رونمایی از کتا ب«سخنرانی به سبک شما» تألیف استاد علی پیشدار با پذیرایی از حضار به پایان رسید. جهت آشنایی بیشتر با محتوای کتاب «سخنرانی به سبک شما» روی کلید زیر کلیک نمایید.

Button

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *