دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم

 دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دهمین دوره

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان –

شروع دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی وفن بیان بندرعباس

دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان در بندرعباس آغاز شد این دوره در تاریخ ۹۶/۳/۱۷ در شهر بندرعباس – خیابان دانشگاه کوچه دانشگاه ۹ ساختمان کورش کبیر طبقه سوم واحد ۸ توسط استاد علی پیشدار و مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان برگزار گردید.

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم - استاد علی پیشدار

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم – استاد علی پیشدار

این دوره همانند دوره های قبلی در ۸ جلسه چهار ساعته جمعاً ۳۲ ساعت برگزار می گردد که در هر هفته دو جلسه در روزهای شنبه و چهارشنبه عصر ساعت ۵ الی ۹ برگزار می گردد.

در این دوره علاوه بر پکیج آموزشی و پذیرایی که مطابق دوره های گذشته انجام شد. با توجه به ماه مبارک رمضان برای شرکت کنندگان توسط مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان افطاری مهیا شده است.

استاد علی پیشدار در این دوره تصمیم گرفتند که ماهیت دوره را بیشتر از دوره های قبلی به سمت عملی بودن سوق دهد. به همین سبب در همان شروع دوره به شرکت کنندگان توضیح دادند که خودشان را برای یک دوره کاملاً عملی آماده نمایند. چون اعتقاد استاد پیشدار بر این است که شرکت کنندگان باید دانشی را که فرامی گیرند به اجرا درآورند و همیشه به آن ها یادآور می شود که زمانی ما چیزی را یاد می گیریم که می توانیم آن را اجرا نماییم وگرنه آن را دیده، شنیده یا فکر می کنیم که می دانیم.

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم - استاد علی پیشدار

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره دهم – استاد علی پیشدار

استاد علی پیشدار در طول این دوره از تمام شرکت کنندگان می خواهد که در هر جلسه به ایراد سخنرانی به پردازند. استاد علی پیشدار در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس پس از اجرای سخنرانی شرکت کنندگان همانجا به به آن ها بازخورد می دهد و از آن ها می خواهد که دوباره و در صورت نیاز چندباره سخنرانی خود را اجرا نمایند تا رضایت کامل از خود نسبت به سخنرانی شان بدست بیاورند.

در دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس بندرعباس یک اتفاق جالب افتاد و آن هم این بود که در این دوره یک شرکت کننده از کشور افغانستان نیز در این دوره شرکت داشتند. محمد اشرف یاور از کشور افغانستان – شهر مزارشریف با علاقه مندی فراوان در این دوره شرکت نمودند. و رضایت کامل خود را از دوره ابراز داشتند. بطوری که از استاد پیشدار دعوت نمودند، این سری دوره های آموزشی نیز در کشور افغانستان برگزار گردد. قرار بر این شد رایزنی های لازم در این خصوص برای برگزاری دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان و اعتمادبه نفس در کشور افغانستان در آینده نزدیک صورت پذیرد.

محمد اشرف یاور از کشور افغانستان شرکت کننده در دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس - استاد علی پیشدار

محمد اشرف یاور از کشور افغانستان شرکت کننده در دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس – استاد علی پیشدار

در پایان دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس تمامی شرکت کنندگان یک بار دیگر به ایراد سخنرانی پرداختند و در خصوص دوره رضایت کامل خود را اعلام نمودند. و از نتیجه دلخواهی که در پایان دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس بدست آورده بودند از جناب استاد پیشدار تشکر نمودند.

در ادامه سخنرانی سرکار خانم نازیلا داود و سرکار خانم حدیث پیشدار(جوانترین شرکت کننده) در دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس را مشاهده نمایید.

 

سخنرانی سرکار خانم نازیلا داود

سخنرانی سرکار خانم حدیث پیشدار جوانترین شرکت کننده در دهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس
برای شرکت در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس با شماره های ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵- ۰۹۱۷۲۳۲۵۱۲۲ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *