دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس- دوره چهاردهم

همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در چهاردهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان

همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در چهاردهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان

دوره جامع آموزش سخنرانی  و فن بیان بندرعباس- دوره چهاردهم

دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس –

دوره جامع آمورش سخنرانی و فن بیان بندرعباس در تاریخ ۱۷ مهرماه سال ۱۳۹۶ توسط استاد علی پیشدار و به همت مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان برگزار گردید. این دوره با موضوعات جدید نسبت به دوره های گذشته، در ۸ جلسه ۴ ساعته ادامه خواهد یافت.

همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در چهاردهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس - استاد علی پیشدار

همراه با تعدادی از شرکت کنندگان در چهاردهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس – استاد علی پیشدار

در اینجا نیاز است که توضیحاتی در خصوص محتویات و موضوعات دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس داده شود. به نظر می رسد که برداشت عموم از آموزش سخنرانی و فن بیان این باشد که افرادی که در این دوره شرکت می کنند فقط علاقه مند به موضوع سخنرانی و فن بیان هستند و در پایان دوره تبدیل به فردی می شوند که باید روی سن برود و سخنرانی نماید. هر چند که این موضوع در قالب این دوره پوشش داده خواهد شد و افراد علاقه مند به بحث سخنرانی، تبدیل به سخنرانی قدرتمند و جذاب خواهند شد. امّا آموزش های این دوره صرفاً به سخنران شدن ختم نمی گردد.

در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس همانطور که قبلاً اشاره شد؛ سخنرانی و سخنران شدن قسمتی از اهداف این دوره است. موضوعاتی همچون ارتباط مؤثر، اعتمادبه نفس و عزت نفس در این دوره نقش پررنگی دارند. بطوری که افراد پس از گذراندن این دوره از نظر شخصیتی به فردی قدرتمند تبدیل خواهند شد که می توانند به راحتی مشکلات و مسائل خود را حل نمایند و حتی به دیگران نیز در برطرف کردن مشکلاتشان کمک و یا آن ها را راهنمایی کنند.

به همین دلیل است که در پایان هر دوره جامع آموزش سخنرانی وفن بیان بندرعباس، افراد شرکت کننده رضایت کامل از دوره دارند و بعد از آن نیز دوستان خود را به این دوره معرفی می نمایند.

با شرکت در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس و کسب مهارت های لازم ارتباطی و فن بیان و نیز انجام تمرین های لازم به فردی قدرتمند با روابط اجتماعی سطح بالا و ارتباط مؤثر فوق العاده تبدیل خواهیم شد.

جلسات چهاردهمین دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس روزهای یکشنبه و پنجشنبه برگزار می گردد. البته لازم به توضیح است که در هر دوره با بازخوردی که از شرکت کنندگان در جلسات اولیه دریافت می گردد روزهای که مناسب شرکت کنندگان برای حضور در دوره باشد، مشخص می گردد.

لذا دوستانی که علاقه مند به شرکت در دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان بندرعباس هستند. زیاد نگران موضوع زمان و روزهایی که باید در این کارگاه ها و دوره ها شرکت داشته باشند، نباشند. مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان نیز سعی و تلاش خود را درجهت حضور هر چه بیشتر و مطابقت زمان برگزاری کلاس ها با زمان مناسب و به موقع شرکت کنندگان خواهد نمود.

این دوره های آموزشی علاوه بر بندرعباس در حال حاضر در جزیره قشم و شهرستان میناب نیز در حال برگزار ی است. لذا علاقه مندان می توانند با برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های و کارگاه های آموزشی که از طریق مجموعه آموشی گنج نهان ایرانیان برگزار می گردد و نیز شرکت در دوره های جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس در بندرعباس، قشم و میناب با شماره های ۰۷۶۳۳۵۱۱۲۴۵-۰۹۱۷۳۶۳۱۲۲۰ تماس حاصل نمایند.

شاد، تندرست، ثروتمند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید. گروه مشاورین مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *