سمینار ارتباط مؤثر و تکنیک های خوب صحبت کردن- استاد پیشدار

سمینار ارتباط مؤثر و تکنیک های خوب صحبت کردن-استاد پیشدار

ارتباط مؤثر و تکنیک های خوب صحبت کردن

ارتباط مؤثر –

 

 

سمینار ارتباط مؤثر و تکنیک های خوب صحبت کردن در شهرستان میناب با حضور استاد علی پیشدار در جمع تعداد کثیری از فرهنگیان این شهر در سالن کانون پرورشی شهید عمرانی این شهر برگزار گردید.

 

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان میناب- استاد علی پیشدار

 

سمینار  ویژه فرهنگیان میناب در روز جمعه ۵ آبان ماه سال ۹۶ با حضور جناب آقای مهدی حسینی معاونت محترم پرورشی اداره آموزش و پرورش میناب و به همت شرکت کیمیا تجارت خلیج فارس جناب ناصری گرامی و نیز مسئول پرتلاش و با انگیزه کانون پرورشی شهید عمرانی شهرستان میناب جناب زارعی بزرگوار  در سالن این کانون به مدت ۴ ساعت برگزار گردید.

 

حضور جناب مهدی حسینی در سمینار ارتباط مؤثر- فرهنگیان شهرستان میناب

حضور جناب مهدی حسینی در سمینار ارتباط مؤثر- فرهنگیان شهرستان میناب

 

سمینار  در ساعت ۹ صبح روز جمعه ۵ آبان ماه ۹۶ در سالن کانون پرورشی شهید عمرانی میناب با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز شد.

 

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان میناب- استاد علی پیشدار

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان میناب- استاد علی پیشدار

 

در ابتدا جناب زارعی مسئول محترم کانون پرورشی شهید عمرانی میناب پس از سلام و خوشامدگویی به همکاران فرهنگیشان، از آن ها بابت حضورشان در این سمینار تشکر و قدرانی نمودند و اظهار داشتند که کانون پرورشی شهید عمرانی میناب قصد دارد در آینده مراسم ها، همایش ها و دورهای آموزشی بیشتری در خصوص ارتباط مؤثر، عزت نفس و خودباوری، اعتمادبه نفس و همچنین  سخنرانی و فن بیان در شهرستان میناب و این کانون برگزار نماید.

 

بعد از آن استاد علی پیشدار شروع به سخنرانی نمودند و پس از سلام و خداقوت گفتن به فرهنگیان میناب، به موضوعاتی همچمون قضاوت نکردن، فرضیات منفی در مورد افراد،  تکنیک حسن جویی و سایر تکنیک ها و مهارت های ارتباط مؤثر پرداختند.

 

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان میناب

سمینار ارتباط مؤثر- شهرستان میناب

 

در این سمینار جناب ناصری گرامی مدیر محترم شرکت کیمیاتجارت خلیج فارس که در زمینه آموزش هایی همچون ارتباط مؤثر، عزت نفس و خوباروی، اعتماد به نفس، دوره های آموزشی سخنرانی و فن بیان، بازاریابی و فروش و غیره فعالیت می کنند، ایراد سخن نمودند. ایشان به تشریح فعالیت های این شرکت آموزشی پرداختند و زمان و مکان دوره ها و نحوه ی برگزاری آن ها را به حضار توضیح دادند.

 

حضور جناب ناصری در سمینار ارتباط مؤثر شهرستان میناب

حضور جناب ناصری در سمینار ارتباط مؤثر شهرستان میناب

 

در پایان نیز استاد علی پیشدار از حضار دعوت نمودند که همچنان در این سری سمینار های آموزشی شرکت داشته باشند و برای این که تغییر نمایند، تمرین های مربوطه را انجام دهند تا ملکه ذهن شده و بطور ناخودآگاه به عمل درآید. سمینار حدود ساعت ۱۳ به اتمام رسید.

جهت آشنایی بیشتر با تکنیک های ارتباط مؤثر و خوب صحبت کردن و دریافت ویدئوهای مربوطه لطفاً روی کلید زیر کلیک نمایید.

Button

 

 

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *