سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

با نام و یاد خدای مهربان:

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس – میناب توسط مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب- برگزار شد. این سمینار به همت جناب استاد ناصری گرامی از فعالان برتر  در حوزه دانش و آموزش در  شهرستان میناب در تالار صدف این شهرستان اجرا گردید.

 

این سمینار به شدت مورد استقبال و توجه مردم دانش دوست و دانش پذیر شهرستان میناب قرار گرفت. به نحوی که بعد از سمینار نیز تعداد کثیری از شرکت کنندگان باقی مانده و به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند و مسائل و موضوعات مهمی را در خصوص نحوه ی اجرای دوره های آموزشی در شهرستان میناب پیشنهاد دادند. بسیاری از شرکت کنندگان نیز کتاب و سایر محصولات آموزشی استاد پیشدار را در پایان سمینار تهیه نمودند.

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب سخنرانی و فن بیان فقط صحبت کردن نیست.

در طول سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری استاد علی پیشدار موضوعات سمینار که شامل سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری بود را تشریح نمودند. برای هر کدام از این موضوعات علاوه بر اینکه دانش مربوطه را توضیح دادند. به چگونگی دست یافتن این مهارت ها نیز اشاره داشتند. و برای کسب مهارت های لازم در زمینه سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خوباوری تمرین های لازم را همراه با حضار انجام دادند.

تأکید استاد پیشدار در این سمینار استفاده از مهارت های سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری در زندگی بود. که در نهایت هدف از دریافت این آموزش ها و مهارت ها بهره برداری آن ها در مراحل زندگی است. آموزش سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری موضوعاتی هستند که دریچه آگاهی ما را برای یک زندگی بهتر باز می کنند.

در پایان سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری- میناب حضار پرسش های خود را مطرح نمودند. استاد علی پیشدار نیز با صبوری خاص خود به سؤالات مخاطبان پاسخ دادند و با یکایک افراد شرکت کننده در سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری قشم عکس های یادبود گرفتند.

اعلام آمادگی حضار برای شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی استاد پیشدار

حضار ضمن تشکر از حضور استاد علی پیشدار در شهرستان میناب و برگزاری سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس و خودباروی- میناب آمادگی خود را برای حضور در دوره ها و کارگاه های آموزشی اعلام نمودند.

کارگاه ها و دوره های آموزشی

کارگاه ها و دوره هایی که توسط استاد علی پیشدار در این مقطع زمانی در مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب برگزار می گردد به شرح زیر است.

۱- دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان شهرستان میناب

۲- کارگاه آموزشی ارتباط مؤثر درون سازمانی ویژه کارکنان سازمان ها، ادارات، مؤسسات، بانک ها و…

۳- دوره جامع آموزش عزت نفس(خودباوری) و اعتمادبه نفس

۴- کارگاه عملی کنفرانس دانشجویی

۵- کارگاه ارتباط مؤثر در رفتارهای اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های استاد پیشدار در شهرستان میناب که به همت مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب – جناب استاد ناصری برگزار می گردد می توانید با شماره همراه ۰۹۰۲۱۶۵۷۰۰۷ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک این صفحه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *