سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

با نام و یاد خدای مهربان:

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس – میناب توسط مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب- برگزار شد. این سمینار به همت جناب استاد ناصری گرامی از فعالان برتر  در حوزه دانش و آموزش در  شهرستان میناب در تالار صدف این شهرستان اجرا گردید.

 

این سمینار به شدت مورد استقبال و توجه مردم دانش دوست و دانش پذیر شهرستان میناب قرار گرفت. به نحوی که بعد از سمینار نیز تعداد کثیری از شرکت کنندگان باقی مانده و به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند و مسائل و موضوعات مهمی را در خصوص نحوه ی اجرای دوره های آموزشی در شهرستان میناب پیشنهاد دادند. بسیاری از شرکت کنندگان نیز کتاب و سایر محصولات آموزشی استاد پیشدار را در پایان سمینار تهیه نمودند.

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- میناب سخنرانی و فن بیان فقط صحبت کردن نیست.

در طول سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری استاد علی پیشدار موضوعات سمینار که شامل سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری بود را تشریح نمودند. برای هر کدام از این موضوعات علاوه بر اینکه دانش مربوطه را توضیح دادند. به چگونگی دست یافتن این مهارت ها نیز اشاره داشتند. و برای کسب مهارت های لازم در زمینه سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خوباوری تمرین های لازم را همراه با حضار انجام دادند.

تأکید استاد پیشدار در این سمینار استفاده از مهارت های سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری در زندگی بود. که در نهایت هدف از دریافت این آموزش ها و مهارت ها بهره برداری آن ها در مراحل زندگی است. آموزش سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری موضوعاتی هستند که دریچه آگاهی ما را برای یک زندگی بهتر باز می کنند.

در پایان سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری- میناب حضار پرسش های خود را مطرح نمودند. استاد علی پیشدار نیز با صبوری خاص خود به سؤالات مخاطبان پاسخ دادند و با یکایک افراد شرکت کننده در سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری قشم عکس های یادبود گرفتند.

اعلام آمادگی حضار برای شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی استاد پیشدار

حضار ضمن تشکر از حضور استاد علی پیشدار در شهرستان میناب و برگزاری سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس و خودباروی- میناب آمادگی خود را برای حضور در دوره ها و کارگاه های آموزشی اعلام نمودند.

کارگاه ها و دوره های آموزشی

کارگاه ها و دوره هایی که توسط استاد علی پیشدار در این مقطع زمانی در مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب برگزار می گردد به شرح زیر است.

۱- دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان شهرستان میناب

۲- کارگاه آموزشی ارتباط مؤثر درون سازمانی ویژه کارکنان سازمان ها، ادارات، مؤسسات، بانک ها و…

۳- دوره جامع آموزش عزت نفس(خودباوری) و اعتمادبه نفس

۴- کارگاه عملی کنفرانس دانشجویی

۵- کارگاه ارتباط مؤثر در رفتارهای اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های استاد پیشدار در شهرستان میناب که به همت مجموعه آموزشی کیمیا تجارت جنوب – جناب استاد ناصری برگزار می گردد می توانید با شماره همراه ۰۹۰۲۱۶۵۷۰۰۷ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *