سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم

با نام و یاد خدای مهربان:

سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس – قشم توسط مجموعه آموزشی کسب و کار جهانی برتر کارآفرینان قشم- برگزار شد. این سمینار به همت سرکار خانم مدنی گرامی از فعالان برتر  در حوزه دانش و آموزش در  جزیره ی قشم در سالن فرمانداری این شهرستان اجرا گردید.

سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری- قشم - استاد علی پیشدار

سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری- قشم – استاد علی پیشدار

این سمینار به شدت مورد استقبال و توجه مردم دانش دوست و دانش پذیر جزیره ی قشم قرار گرفت. به نحوی که زمان سمینار از دو ساعت به سه ساعت به طول انجامید.

سخنرانی و فن بیان فقط صحبت کردن نیست.

در طول سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری استاد علی پیشدار موضوعات سمینار که شامل سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری بود را تشریح نمودند. برای هر کدام از این موضوعات علاوه بر اینکه دانش مربوطه را توضیح دادند. به چگونگی دست یافتن این مهارت ها نیز اشاره داشتند. و برای کسب مهارت های لازم در زمینه سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خوباوری تمرین های لازم را همراه با حضار انجام دادند.

تأکید استاد پیشدار در این سمینار استفاده از مهارت های سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری در زندگی بود. که در نهایت هدف از دریافت این آموزش ها و مهارت ها بهره برداری آن ها در مراحل زندگی است. آموزش سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری موضوعاتی هستند که دریچه آگاهی ما را برای یک زندگی بهتر باز می کنند.

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم - استاد علی پیشدار

سمینار سخنرانی، فن بیان، خودباوری و اعتمادبه نفس- قشم – استاد علی پیشدار

در پایان سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری قشم حضار پرسش های خود را مطرح نمودند. استاد علی پیشدار نیز با صبوری خاص خود به سؤالات مخاطبان پاسخ دادند و با یکایک افراد شرکت کننده در سمینار سخنرانی، فن بیان، اعتمادبه نفس و خودباوری قشم عکس های یادبود گرفتند.

اعلام آمادگی حضار برای شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی استاد پیشدار

حضار ضمن تشکر از حضور استاد علی پیشدار در جزیره زیبای قشم و برگزاری سمینار سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس و خودباروی- قشم- آمادگی خود را برای حضور در دوره ها و کارگاه های آموزشی اعلام نمودند.

کارگاه ها و دوره های آموزشی

کارگاه ها و دوره هایی که توسط استاد علی پیشدار در این مقطع زمانی در مجموعه آموزشی کسب و کار جهانی برتر کارآفرینان قشم برگزار می گردد به شرح زیر است.

۱- دوره جامع آموزش سخنرانی و فن بیان قشم

۲- کارگاه آموزشی ارتباط مؤثر درون سازمانی ویژه کارکنان سازمان ها، ادارات، مؤسسات، بانک ها و…

۳- دوره جامع آموزش عزت نفس(خودباوری) و اعتمادبه نفس

۴- کارگاه عملی کنفرانس دانشجویی

۵- کارگاه ارتباط مؤثر در رفتارهای اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های استاد پیشدار در جزیره زیبای قشم که به همت مجموعه آموزشی کسب و کار جهانی کارآفرینان برتر قشم – سرکار خانم مدنی برگزار می گردد می توانید با شماره همراه ۰۹۱۷۳۶۳۹۳۲۶ تماس حاصل فرمایید.

 

اشتراک این صفحه

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *